DIOR Sauvage Eau de Parfum

Vůně Family: Earthy & Woody

Typ vůně: Citrus & Woods

Klíčové poznámky: Bergamot, Vanilla, Nutmeg

Popis vůně: Vyzařuje smyslné a tajemné stránky. Kalbrijský bergamot přidává kořeněné tóny pro plnost a smyslnost, protože muškátový oříšek je zabalen do kouřových přízvuků vanilky absolutní. Vůně je inspirována kouzelnou hodinou soumraku v poušti, okamžikem, kdy se příroda probudí a obloha se rozhoří.

O lahvi: Čistá lahvová lahvička má design Dior, každý detail pečlivě prostudován. Jedná se o luxusní objekt vyplývající z let technického výzkumu a vývoje.

O vůni: „Nevytvořil jsem Eau de Parfum Sauvage prací na moci. Jeho podpis je již velmi identifikovatelný. Nebylo to záležitostí přehánění nebo nasycení kompozice. Snažil jsem se více obohatit každou z dominantních poznámek dát mu novou barvu. “- François Demachy, Dior Perfumer-Creator

Doporučené použití:

– Vůně je umocňována teplem vašeho vlastního těla. Naneste na záhyby kolen a loktů na delší a silnější vůni.

– Po nanesení se vyhněte otírání nebo ucpání kůže. To rozkládá vůni a způsobuje to, že se rychleji opotřebuje.

– Pokud dáváte přednost uvedení vůně na zápěstí, ujistěte se, že ji znovu použijete po častém mytí rukou, protože to má tendenci oplachovat vůni.

– Vyměňte vůni po 12 měsících. Prošlé parfémy starší než jeden rok ztratí integritu původní vůně.

Toaletní voda nebo parfémovaná voda ?:

Rozdíl spočívá v objemu parfémového oleje. Zatímco EDT obsahuje pět až devět procent, EDP obsahuje více, obvykle osm až 14 procent. EDP ​​tedy vydrží déle a intenzivněji voní.