Okamžitý základ pro mazání pórů

Popis

Bye-bye póry! Jste vteřinu od hladké, bez porézní pokožky. Dopřejte svému obličeji dokonalou základnu pro líčení obličeje s ikonickým přípravkem Baby Skin Face Primer Maybelline New York. Okamžitější vyhlazování pokožky během několika sekund vymaže vzhled pórů a zanechá pokožku jemným matným povrchem. Naši umělci pro líčení se spikli s našimi výzkumnými laboratořemi, aby vytvořili lehký a prodyšný vzorec, který umožňuje líčení klouzat a krásně kombinovat pro profesionální výsledky. Rozostřující krém Baby Skin lze nosit samostatně nebo pod základem pro bezchybnou, bezporuchovou hladkou pokožku.

Maybelline New York’s Baby Skin Instant Pore Eraser je make-upový základní nátěr, který zanechává pokožku s hladkým a matným povrchem.

Baby Skin Primer je rozmazání pórů a vyhlazování

Lehký, prodyšný a hydratuje celý den

Tento univerzální primer je vhodný pro všechny typy pleti a všechny odstíny pleti

Krok 1. Jednoduše naneste na obličej tenkou vrstvu nekomedogenního minimalizátoru pórů. Tip: Udržuje pokožku zvlhčenou po celý den a lze ji nosit s nebo bez zvlhčovače.

© Maybelline LLC.

Ingredience

Aqua (voda), dimethikon, dimethikonový zkřížený polymer, stearyl heptanoát, kaprylyl glykol, křemičitan křemičitý, propylenglykol, pentaerythrityl-tetraizostearát, extrakt z Prunus Cerasus (extrakt z hořkých třešní), může obsahovat: Cl 73360 (červený oxid železitý), Cl 77492 (oxidy železa)