SOL DE JANEIRO Mini Brazilian Joia Posilující + vyhlazovací kondicionér

Co to je: Bohatý, ale beztížný kondicionér, který opravuje a vyhlazuje zdravé vlasy, které jsou dvakrát silnější – v kultuře brazilské vůně Bum Bum Cum.

Typ vlasů: rovný, zvlněný a kudrnatý

Vlasy: jemné, střední a silné

Klíčové výhody: Omezuje krepatění a minimalizuje poškození

Formulace: odlehčený krém

Zvýrazněné přísady:

– SOL Seal Technology ™: S keratinovými kuličkami na bázi rostlin, které se zaměřují na poškození vlasů a integrují se do přirozené struktury vlasů, aby se obnovily, opravily a spojily dohromady rozdělené konce.

– Brazil Nut Selenium: Bohaté na omega-3 mastné kyseliny a vitamín E, které vyživují, posilují a poskytují vynikající výhody pro vlhkost a zároveň chrání před krevetami.

– Buriti Oil: Bohatý na zdravé tuky do hlubokého stavu a hladké suché, poškozené vlasy a zároveň přináší vitální lesk matným vybledlým vlasům.

Popisky složek:

Bez sulfátů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, oxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a triklokarbanu. Tento produkt je také veganský, bez krutosti a bezlepku a je dodáván v recyklovatelných obalech.

Co ještě potřebujete vědět: Brazilský šampon a kondicionér Joia ™ pomáhá opravovat a předcházet zlomení silných vlasů bez poškození. Díky zapouzdřeným keratinovým kuličkám na bázi rostlin SOL Seal Technology ™ okamžitě vyhlazuje a pomáhá opravit štěpené konce. Bojování s krevetami. Zvýšení lesku. Barevný bezpečný. Vyrobeno s brazilskou odborností na vlasy pro dramatické výsledky.

Klinické výsledky: Ve srovnání s kontrolou, kdy se šampon a kondicionér používají společně; testování provedla nezávislá laboratoř třetí strany:

– Vlasy jsou 2krát silnější

– 54% snížení zlomení

– 74% rozdělených konců bylo opraveno